- $2.00Unit price /Unavailable
MOGU MOGU FLAVOURED DRINK WITH NATA DE COCO - 320ML
$2.20Unit price /Unavailable- $1.50Unit price /Unavailable
- $7.50Unit price /Unavailable
- $2.00Unit price /Unavailable
CAPSICUM YELLOW (Kowhai Kaupapa) (Medium Size)
$2.00Unit price /Unavailable- $3.00Unit price /Unavailable
Juice Fresh Up Apple and Orange 1L
$2.50Unit price /UnavailableONIONS SPRING BUNCH ( Aniana Puna)
$1.95Unit price /UnavailableGOLDEN SUN ASPARAGUS SPEARS 425G
$5.99$6.50Unit price /Unavailable- $2.29Unit price /Unavailable
- $3.29Unit price /Unavailable
- $2.35Unit price /Unavailable
ASIAN LARGE BOK CHOY PP(kāpeti bok choy nui Āhia pp)
$2.95Unit price /Unavailable- $2.95Unit price /Unavailable
ASIAN CHINESE WONG BOK EACH(kapeti wong bok hainamana Āhia)
$3.00Unit price /UnavailableLETTUCE ICEBERG FRESH CUT EACH( Rētihi)
$3.00$4.50Unit price /UnavailableOrganic Canned Beans - 400 Grams
$3.49Unit price /UnavailableGREEN BRUSSELS SPROUT 400GM PP (Te Tipu o Te Parahu)
$3.95Unit price /UnavailableEGGPLANT (MEDIUM) EACH (Huahēki)
$3.95Unit price /UnavailableKIWIFRUIT GOLD BAG 600GM (Huakiwi Koura)
$4.00$4.50Unit price /UnavailableKIWIFRUIT GREEN 600GM PUNNET (Huakiwi Kākāriki)
$4.00Unit price /Unavailable- $3.95Unit price /Unavailable
- $3.99Unit price /Unavailable
TOMATOES CHERRY 250G PUNNET(here tōmato punnet)
$4.95Unit price /Unavailable- $4.95Unit price /Unavailable
- $4.99Unit price /Unavailable
- $4.99Unit price /Unavailable
KUMARA ORANGE 600G BAG (Kumara Karaka)
$3.00Unit price /UnavailableKUMARA RED 600G BAG (Kumara Whero) MEDIUM SIZE
$3.00Unit price /UnavailableFROZEN PRAWN MEAT COOKED - CUTLET30/50 250GM
$5.99Unit price /Unavailable- $6.25
$7.89Unit price /Unavailable GRAPES BI-COLOUR (GREEN/RED) 500GM PP SEEDED (karepe rua-tae -matomato/whero)
$6.95Unit price /Unavailable- $7.95Unit price /Unavailable
- $33.99
$45.99Unit price /Unavailable - $69.00
$83.00Unit price /Unavailable - $6.95Unit price /Unavailable
- $3.00
$4.50Unit price /Unavailable PEARS PACKHAM 1KG BAG (Small to Medium Size)
$3.00$5.00Unit price /Unavailable- $3.00
$4.50Unit price /Unavailable - $3.00Unit price /Unavailable
- $3.00Unit price /Unavailable
- $3.00Unit price /Unavailable